Oficiální stránky fotbalového klubu
TJ Lokomotiva Borohrádek
www.lokomotivaborohradek.cz
Příští zápas
A - tým
B - tým
Mladší žáci
Starší přípravka
Mladší přípravka
Zobrazeno: 933x
JAKO 1. B třída muži - skupina H - jaro 2015 - 2016
14.kolo
Borohrádek, 18.6.2016 17:00
TJ Lokomotiva Borohrádek,, A"
FK AFK Hronov
Radek Sazima - trener (domácí):
Loučíme se a zároveň se omlouváme za předvedený výkon
Zdeněk Samko - trenér (hosté):
V celé sezóně jsme získali 39 bodů, přesto padáme! Proto je fotbal na jednu stranu krásný i hrozně krutý. Dnes si dal Milan Šťavík sedmy gólový dárek ke svému svátku.
Informace o utkání
« Zpět na rozpis
Tabulka
A - tým
B - tým
Mladší žáci
Starší přípravka
Mladší přípravka
1.
SK Albrechtice n. O.
7
15:8
16
2.
SK Dobruška,, B"
7
22:12
13
3.
TJ Lokomotiva..
7
10:4
13
4.
SK Týniště n.O.,, B"
7
15:10
12
5.
TJ Velešov Doudleby
7
12:9
11
6.
SK Solnice,, B"
7
20:14
10
7.
TJ Baník Vamberk
7
11:12
9
8.
TJ Sokol Lípa nad..
7
11:16
7
9.
FK ROJEK Kostelec n...
7
9:14
7
10.
TJ Sokol Černíkovice
7
4:11
7
11.
AFK Častolovice
7
7:13
5
12.
TJ Sokol Lukavice
7
8:21
4
Kompletní tabulka
1.
TJ Lokomotiva..
7
37:10
21
2.
SK FC Labuť Rychnov n..
7
54:8
18
3.
Solnice "C"
6
41:14
15
4.
TJ Velešov Doudleby n..
6
18:13
15
5.
TJ Sokol Slatina n.Z.
7
19:24
9
6.
TK Čermná n.O
7
16:24
7
7.
FC České Meziříčí "B"
6
12:18
4
8.
TJ Sokol Kostelecká..
6
9:19
4
9.
TJ Sokol Javornice "B"
6
4:16
4
10.
SK Přepychy "B"
6
13:41
3
11.
TJ START Olešnice v O..
6
9:45
3
Kompletní tabulka
1.
TJ Lokomotiva..
8
27:9
19
2.
FC České Meziříčí
8
21:15
14
3.
TJ Velešov Doudleby n..
8
27:22
14
4.
Sportovní klub Solnice
8
30:24
12
5.
FK ROJEK Kostelec nad..
8
18:18
10
6.
Sportovní klub Přepychy
8
22:28
10
7.
Sokol Slatina nad..
8
16:25
7
8.
TJ Baník Vamberk
8
17:37
3
Kompletní tabulka
1.
Kostelec/Častolovice
16
118:30
45
2.
Doudleby/Sopotnice
15
109:27
37
3.
Vamberk
15
86:57
37
4.
1.FC Union Rokytnice
16
86:55
30
5.
České Meziříčí
16
77:49
28
6.
Javornice
16
61:54
28
7.
TJ Lokomotiva..
17
69:50
27
8.
Rychnov nad Kněžnou "B"
15
51:74
17
9.
Solnice
15
47:70
17
10.
Týniště Bílá
14
53:59
16
11.
Týniště Modrá
16
49:83
14
12.
Sokol Slatina
15
41:68
12
13.
Sokol Černíkovice
15
37:76
6
14.
Přepychy
15
19:151
3
Kompletní tabulka
1.
Týniště nad Orlicí
11
67:24
28
2.
Dobruška/Opočno "A"
11
66:27
25
3.
České Meziříčí
11
64:32
25
4.
Černíkovice Červená
11
51:21
24
5.
Rychnov nad Kněžnou ..
12
69:43
22
6.
TJ Lokomotiva..
12
42:29
22
7.
Doudleby/Sopotnice
11
30:31
18
8.
Černíkovice Bílá
11
56:27
16
9.
Javornice
10
28:42
13
10.
Rychnov nad Kněžnou ..
12
45:72
12
11.
Kostelec/Častolovice ..
11
44:52
10
12.
Vamberk
11
25:44
7
13.
Kostelec/Častolovice ..
11
28:77
7
14.
Solnice
12
24:56
6
15.
Dobruška/Opočno "B"
11
13:75
4
Kompletní tabulka
Diskuze