TJ Lokomotiva Borohrádek

Oficiální stránky fotbalového klubu
TJ Lokomotiva Borohrádek
www.lokomotivaborohradek.cz

Příští zápas

Rozpis zápasů

Zobrazit tabulku Přehled zápasů
Domácí Výsledek Hosté Termín
Černíkovice Červená 6:0 Rychnov nad Kněžnou "A" 30.09.2023Sobota 09:00
Doudleby/Sopotnice 2:1 Rychnov nad Kněžnou "B" 30.09.2023Sobota 09:00
Doudleby/Sopotnice 6:3 Rychnov nad Kněžnou "A" 30.09.2023Sobota 09:45
Rychnov nad Kněžnou "B" 4:1 Černíkovice Červená 30.09.2023Sobota 09:45
TJ Lokomotiva Borohrádek/Albrechtice 3:6 Dobruška/Opočno "A" 30.09.2023Sobota 10:00
Javornice 3:0 Dobruška/Opočno "B" 30.09.2023Sobota 10:00
Doudleby/Sopotnice 2:3 Černíkovice Červená 30.09.2023Sobota 10:30
Rychnov nad Kněžnou "B" 2:7 Rychnov nad Kněžnou "A" 30.09.2023Sobota 10:30
Dobruška/Opočno "B" 0:4 TJ Lokomotiva Borohrádek/Albrechtice 30.09.2023Sobota 10:45
Javornice 4:7 Dobruška/Opočno "A" 30.09.2023Sobota 10:45
Javornice 3:2 TJ Lokomotiva Borohrádek/Albrechtice 30.09.2023Sobota 11:30
Dobruška/Opočno "B" 3:5 Dobruška/Opočno "A" 30.09.2023Sobota 11:30
Černíkovice Bílá 12:0 Kostelec/Častolovice "B" 01.10.2023Neděle 09:00
Kostelec/Častolovice "A" 5:2 Kostelec/Častolovice "B" 01.10.2023Neděle 09:45
Černíkovice Bílá 4:2 Kostelec/Častolovice "A" 01.10.2023Neděle 10:30
Týniště nad Orlicí 4:2 Vamberk 04.10.2023Středa 16:30
České Meziříčí 7:1 Solnice 04.10.2023Středa 16:30
Solnice 2:3 Vamberk 04.10.2023Středa 17:15
Týniště nad Orlicí 3:5 České Meziříčí 04.10.2023Středa 17:15
Týniště nad Orlicí 4:2 Solnice 04.10.2023Středa 18:00
Vamberk 3:6 České Meziříčí 04.10.2023Středa 18:00

Poslední zápas

Javornice
TJ Lokomotiva Borohrádek/Albrechtice
3:2
Podrobnosti

Tabulka

1. Týniště nad Orlicí 11 67:24 28
2. Dobruška/Opočno "A" 11 66:27 25
3. České Meziříčí 11 64:32 25
4. Černíkovice Červená 11 51:21 24
5. Rychnov nad Kněžnou .. 12 69:43 22
6. TJ Lokomotiva.. 12 42:29 22
7. Doudleby/Sopotnice 11 30:31 18
8. Černíkovice Bílá 11 56:27 16
9. Javornice 10 28:42 13
10. Rychnov nad Kněžnou .. 12 45:72 12
11. Kostelec/Častolovice .. 11 44:52 10
12. Vamberk 11 25:44 7
13. Kostelec/Častolovice .. 11 28:77 7
14. Solnice 12 24:56 6
15. Dobruška/Opočno "B" 11 13:75 4

Kompletní tabulka

RESPECT
RESPECT B

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 59747
Posledních 30 dnů: 321 | Posledních 7 dnů: 73 | Poslední den: 8

© 2024 TJ Lokomotiva Borohrádek | Všechna práva vyhrazena | tjlokoborohradek@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne