TJ Lokomotiva Borohrádek

Oficiální stránky fotbalového klubu
TJ Lokomotiva Borohrádek
www.lokomotivaborohradek.cz

Příští zápas

Finále Okresního poháru mladší přípravka

Finále Okresního poháru mladší přípravka

Mladší přípravka - 8.5.2024 

o sváteční středě vyrazila naše mladší přípravka reprezentovat na finálový turnaj okresního poháru do Vamberka. Turnaje se účastnily 4 nejlepší týmy, které vyhrály své kvalifikační turnaje během podzimní části sezony.

Soupeřem nám byly týmy: Javornice, Černíkovice červená a Týniště 

___________

Sestava: Kuba J., Maty Vl., Mára, Štěpa, Kristy, Eliška, Ondra, Kuba H., David V., Béďa 

___________

Hned po příjezdu na vamberecké hřiště nás nemile překvapila velikost připraveného hřiště, která byla dle pravidel, ale na nižší hranici povolených rozměrů. Stejně jako v Javornici v neděli, čekali jsme přehlídku dalekonosných střel a méně fotbalu, který máme rádi. 

___________

Hráli jsme 2x15 minut

Výsledky:

✅Albrechtice/Boro vs. Týniště - 3:5 (1:3)

⚽️Branky: Ondra 2x, Kuba J.

První zápas turnaje a hned derby. Zápas jsme nezačali vůbec dobře a v průběhu prvního poločasu jsme třikrát inkasovali. Tak jak nám malé hřiště nevyhovuje, soupeř se v něm vyžíval. Dlouhé nakopávané i házené míče nám dělali a dělají problém neustále a často z nich inkasujeme. Do poločasu se nám podařilo snížit alespoň na 1:3. V úvodu druhého poločasu Ondra snížil na 2:3 a hra se vyrovnala opticky. Bohužel od první minuty všudy přítomný nedůraz pustil soupeře opět do vedení o dvě branky. Následující minuty byly v naší režii, soupeř často nevěděl kde mu hlava a nohy stojí a jen odkopával míče směrem kam byl otočený. Bohužel se z našeho tlaku stal festival zahozených šancí a vytěžili jsme z něj jen penaltu, kterou s přehledem proměnil Kuba Jaroš 3:4. Když už se zdá, že se nadechujeme a můžeme srovnat, dostáváme góla na 3:5 a chvíli na to zápas končí. 

✅Albrechtice/Boro vs. Černíkovice červená - 4:6 (1:3)

⚽️Branky: David V. 2x, Ondra, Maty Vl.

Po prvním zápase jsme si zopakovali, že dnes to nebude o fotbalovosti, ale o důrazu a střelách z každé pozice. Úvodní hvizd zápasu a vše co jsme si řekli a děti potvrdily, jsme asi zapomněli ????‍♂️ . Černíkovice jdou do vedení 1:0 po rychlé akci a tvrdé střele. David V. následně vyrovnává na 1:1 a začíná se od začátku. Černíkovice se do poločasu prosadili ještě 2x a jdeme na pauzu za stavu 1:3(opět). Druhý poločas jsme začali aktivněji a sklízíme za to zaslouženou odměnu - dvě branky o které se postaral Ondra a David V. srovnávají stav 3:3.. Teda alespoň na chvilku. Posilněni srovnáním jsme měli být aktivnější a vytěžit z toho další branku - šancí bylo víc než dost, nestalo se a soupeř nám během chvíle naložil další tři góly a na to se nám už nepodařilo zareagovat. Maty Vl. pouze korigoval skóre v samém závěru na 4:6. Je důležité podotknout, že zápas nebyl vůbec špatný a šancí na přetažení zápasu na naší stranu, jsme měli víc než. Bohužel, paní štěstěna k nám dnes byla otočená zády.

✅Albrechtice/Boro vs. Javornice - 7:1 (2:0)

⚽️Branky: Ondra 2x, David V., Béďa, Maty Vl., Kuba H., Kristy 

Poslední zápas turnaje a karty byly rozdány tak, že kdo v tomto utkání zvítězí, odnese si domů bronzové medaile. Měli jsme s Javornicí čerstvou zkušenost z nedělního turnaje, kde jsme zvítězili 18:1. Podle složení týmu hostů však bylo jasné, že půjde o úplně jiný zápas. To se potvrdilo hned v úvodu, který byl velmi opatrný z obou stran. Javornice si byla vědomá našich silných stránek a proto se snažila bránit osobně téměř po celém hřišti každého hráče a vsázela na rychle brejky středem hřiště. David V. a Béďa se prosadili v prvním poločase, který končí 2:0. Druhý poločas se odšpuntoval brankou Matyho. A až teď je na dětech vidět úleva a fotbal je začal zase bavit. Bylo znát, že první dva zápasy jsou zapomenuty a běhá se jim mnohem lépe. Pěkné akce, náběhy, komunikace, znamenají další 3 branky do sítě Javornice. V závěru soupeř jen snižuje na 6:1, aby Ondra obratem vstřelil další branku na konečných 7:1. 

 

Turnaj jsme uzavřeli vítězstvím a domů si odvážíme medaile a pohár za hezké třetí místo. Fotky z turnaje najdete na stránkách TJ Lokomotiva Borohrádek sekce GALERIE

Diskuze

Poslední zápas

TJ Lokomotiva Borohrádek,, A"
TJ Sokol Lukavice
2:0
Podrobnosti

Tabulka

1. SK Albrechtice n. O. 7 15:8 16
2. SK Dobruška,, B" 7 22:12 13
3. TJ Lokomotiva.. 7 10:4 13
4. SK Týniště n.O.,, B" 7 15:10 12
5. TJ Velešov Doudleby 7 12:9 11
6. SK Solnice,, B" 7 20:14 10
7. TJ Baník Vamberk 7 11:12 9
8. TJ Sokol Lípa nad.. 7 11:16 7
9. FK ROJEK Kostelec n... 7 9:14 7
10. TJ Sokol Černíkovice 7 4:11 7
11. AFK Častolovice 7 7:13 5
12. TJ Sokol Lukavice 7 8:21 4

Kompletní tabulka

Najdete nás na Facebooku

Počet návštěv: 59556
Posledních 30 dnů: 463 | Posledních 7 dnů: 114 | Poslední den: 11

© 2024 TJ Lokomotiva Borohrádek | Všechna práva vyhrazena | tjlokoborohradek@gmail.com
Vytvořeno službou Sklub.cz

Chcete zobrazit mobilní verzi?

Ano Ne